Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 19:52:54

Рятувальники допомогли жінці потрапити у помешкання, де залишився на самоті її півторарічний син

15.02.2019   08:19

13 лютого о 18:00 у до Служби порятунку "101" звернулася мешканка м. Прилуки, 1989 року народження з проханням відчинити двері її власної квартири, що по вул. Ярмарковій, 41/3, адже у помешканні залишився на самоті її півторарічний син.

За словами жінки, вона вийшла на кілька хвилин до сусідки, а дитина в цей час зачинила двері на замок.

Рятувальники 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області, що прибули на виклик за допомогою спецінструменту відчинили двері квартири.

На щастя, з дитиною було все гаразд.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини