Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 18:50:54

Патрульні розшукали та повернули додому двох неповнолітніх, які майже добу не давали про себе знати

12.02.2019   08:08Агенцiя

10 лютого до поліції зателефонувала чернігівка та повідомила про зникнення її 16-річної доньки, яка 9 лютого пішла з дому та до цього часу не повернулася. До заявниці одразу направили один з екіпажів патрульної поліції.

Прибувши на місце, охоронці порядку з’ясували, що дівчина пішла гуляти із подругою. У дівчат є знайомий у селищі Куликівка, до якого вони могли б поїхати, проте мати точно цього не знала, бо донька не виходила на зв’язок. Жінка надала опис, у що була вдягнена дитина та її особливі прикмети. Поки патрульні спілкувалися з мамою дівчини, надійшла інформація, що подругу також уже розшукують батьки.

До пошуків долучилися співробітники ювенальної превенції, які почали встановлювати коло друзів дівчат. Патрульним вдалося зв’язатися з однією із неповнолітніх через соціальні мережі та вмовити повернутися додому. З’ясувалося, що подружки дійсно перебували у селищі Куликівка і пообіцяли близько другої дня електричкою повернуться до Чернігова.

Коли електричка прибула на чернігівський залізничний вокзал, на пероні на дівчат чекали поліцейські та схвильовані батьки.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression