Упродовж минулого тижня рятувальники 44 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги
Упродовж минулого тижня рятувальниками підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 20 пожеж, під час яких 1 особу врятовано. Нажаль, у вогні загинуло 2 особи та 4 отримали опіки.

Крім того, підрозділи Служби порятунку 24 рази залучалися для надання допомоги та проведення невідкладних робіт, зокрема щодо буксирування та вивільнення транспортних засобів зі снігових заметів, деблокування загиблих у дорожньо-транспортній пригоді осіб, відкачування води, забезпечення пожежної та техногенної безпеки тощо.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.