Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:02:26

Підведені підсумки цивільного захисту Чернігівської області за 2018 рік

11.02.2019   08:01Агенцiя

У Чернігівській обласній державній адміністрації відбулось розширене засідання Колегії, під час якої підведені підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2018 та визначені завдання на 2019 рік.

У заході взяли участь керівництво обласних Департаментів, управлінь, організацій та підприємств, голови райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об`єднаних територіальних громад, керівний склад апарату та підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області.

На початку засідання кращих рятувальників області було відзначено Почесними грамотами й подяками від облдержадміністрації та обласної ради.

У вступному слові Олександр Мисник зауважив, що основні заходи і напрями роботи у сфері забезпечення цивільного захисту у 2018 році були спрямовані на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, підвищення готовності органів влади на місцях до оперативного реагування у разі їх виникнення, ефективної взаємодії територіальних та функціональних підсистем цивільного захисту, недопущення загибелі і травмування людей. Крім того, очільник облдержадміністрації подякував керівництву та всьому особовому складу Управління ДСНС в області за оперативне реагування на всі надзвичайні події, а також плідну співпрацю у забезпеченні цивільного захисту населення і територій регіону.

Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області безпосередньо приймали участь у ліквідації 4-ох класифікованих надзвичайних ситуацій. Найбільш резонансні з них, це пожежа з подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу боєприпасів Збройних сил України поблизу смт Дружба Ічнянського району та надзвичайна ситуація, пов'язана із підтопленням 110 будівель на 40 вулицях міста Чернігова внаслідок сильних злив. Завдяки злагодженій чіткій взаємодії з місцевими органами влади та іншими службами було прийнято ряд першочергових рішень, спрямованих на недопущення людських жертв й мінімізацію негативних наслідків. Крім того, забезпечено оперативне реагування на 2 тисячі 173 пожежі, під час ліквідації яких врятовано 59 осіб, матеріальних цінностей загальною вартістю понад 234 мільйони гривень та не допущено знищення вогнем 1778 будівель і 130 одиниць техніки. Ліквідовано масштабні пожежі в лісовому масиві та на торфовищі в Чернігівському та Сновському районах. Одним з актуальних питань, що вирішуються Управлінням у теперішній час, є реагування на надзвичайні ситуації та події, пов'язані з екстремальними умовами осінньо-зимового періоду. Вже цієї зими, починаючи з грудня минулого року, підрозділами Управління надано допомогу по вивільненню зі снігових заметів 320 вантажних та легкових автомобілів, 23 машин швидкої медичної допомоги та 19 рейсових автобусів. Упродовж 2018 року підрозділами Управління забезпечено виконання усіх поставлених завдань, - зазначив у своєму виступі начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий.

Цього ж дня в актовому залі 1-го Державного пожежно-рятувального загону відбулось засідання, під час якого розглянуті питання виконання підпорядкованими підрозділами у минулому році завдань за призначенням, стану дотримання дисципліни і законності, а також визначено пріоритетні завдання та перспективи розвитку Служби порятунку Чернігівщини на 2019 рік. Під час заходу вісім співробітників отримали відзнаку Президента України "За участь в антитерористичній операції".


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.