Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 21:47:47

Засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

09.02.2019   10:45Агенцiя

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка.


У засіданні взяли участь радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, сільський голова села Ніжинського Володимир Орел та ЗМІ. На порядок денний було подано1 проект рішення та 8 проектів подані у робочому порядку та Різне:

1. Про встановлення плати для батьків у закладах дошкільної освіти.
2. Про створення аукціонної комісії для продажу нежитлової будівлі, м. Ніжин, вул. Козача, 3.
3. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ніжинської міської ради Чернігівської області на 2019 рік.
4. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти у 2019 році за рахунок коштів міського бюджету.
5. Про доповнення додатків 1, 2, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 30.08.2018р.№ 278 «Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2018-2019н.р.».
6. Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини.
7. Про розгляд матеріалів опікунської ради.
8. Про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя
9. Про затвердження списків осіб, які перебувають на квартирному обліку Спеціалізованого авіаційного загону, розподіл житла, внесення змін до квартоблікових справ та затвердження рішень.

На затвердження виконавчого комітету був поданий проект рішення «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році за рахунок коштів міського бюджету». Даний проект стає основою для організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, які харчуються за кошти міського бюджету. Станом на 07.02.2019 року за кошти міського бюджету будуть харчуватися: 75 учнів 1-11 класів із числа дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; 319 учнів 1-11 класів  із малозабезпечених сімей; 15 учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; 27 учнів 1-11 класів, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, де проводиться антитерористична операція (ООС); 281 учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (ООС) та дітей загиблих батьків під час бойових дій; 7 учнів з числа дітей загиблих учасників антитерористичної операції (ООС) (перші та другі гарячі сніданки). Всього 724 учня. З них 284 - учні 1-4 класів (13 дітей сиріт та під опікою, 115 дітей із малозабезпечених родин, 14 дітей  із родин, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, 13 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються  в інклюзивних класах, 125 дітей учасників антитерористичної операції(ООС), 4 дітей загиблих учасників АТО (ООС)). Для 2830 учнів 1-4 класів харчування за кошти міського бюджету буде організовано за 70% від вартості за сніданку (11,9 грн.).

Завдяки прийняттю рішення «Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини» в місті Ніжині створено ще одну прийомну сім’ю. В місті функціонує 13 прийомних сімей. Також був підтриманий проект «Про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя». На території України існує 27 патронатних сімей, з них 4 у Чернігівській області та 1 у Ніжині.

Головуючий зазначив, що в місті всі діти, з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування охоплені сімейними формами виховання.

У «Різному» члени  виконавчого комітету розглядали стан виконання доручень та листи-звернення. А саме: стан виконання доручення щодо реалізації функцій робочого органу з організації роботи конкурсного комітету щодо розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування; стан виконання доручення щодо організації проведення «живого ланцюга єдності» від парку ім. Т.Шевченка до площі Івана Франка  о 14.00 год. 22.01.2019р.; стан виконання доручення щодо вивчення питання можливості підняття прапора військово-морських сил України в знак підтримки полонених українських моряків та надання пропозиції; розгляд листа департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної адміністрації щодо розміщення нових виробничих потужностей; розгляд листа Ніжинської сільської ради щодо можливості підписання угоди з КП «ВУКГ» про утилізацію сміття від громади сіл Ніжинське та Кропивне; стан виконання доручення щодо надання інформації про формулу розрахунку освітньої субвенції міст обласного підпорядкування; про розгляд листа сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Дружба-Нова» щодо згоди на проведення поточного ремонту дороги по вул. Воздвиженській від будинку 183 та по вул. Польовій до вул. Космонавтів за кошти підприємства.

Одним з яких було звернення сільського голови села Ніжинського Володимира Орла щодо вивезення сміття. Під час обговорення даної пропозиції начальник КП ВУКГ Владислав Корман зауважив, що у підприємства є технічна можливість вивозити сміття на полігон. Це близько 40 тон на рік, що не буде становити екологічної загрози для міста і дасть можливість уникнути стихійних сміттєзвалищ навколо Ніжина. Члени комісії вирішили дозволити Ніжинській сільській раді укласти договір в термін до кінця бюджетного року з КП ВУКГ на утилізацію сміття.

Всі подані проекти рішень на засідання виконавчого комітету були детально обговорені та прийняті.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:47

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Відбулася презентація книги

Відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" Людмили Студьонової 16:35

27 лютого у читальному залі ОУНБ ім. В. Г. Короленка в рамках чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" нашої колеги, людини енциклопедичних знань, краєзнавця, бібліографа, що працює у бібліотеці вже понад 50 років, заслуженого працівника культури України Людмили Студьонової.

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.