Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання
Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання № 5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Під час перевірки вивчались питання відповідності встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення утримуваних, пожежної безпеки тощо. До перевірки залучені спеціалісти.
Працівниками прокуратури опитані особи, які утримуються в ізоляторі, щодо умов перебування, стану здоров’я, якості харчування.
За результатами комплексної перевірки Прилуцькою місцевою прокуратурою в лютому поточного року внесено вказівку до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області щодо додержання встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, забезпечення пожежної безпеки.
Довідково:
Ізолятор тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) є структурним підрозділом Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, основним завданням якого є тримання та конвоювання осіб відповідно до чинного законодавства України.
Останні новини Чернігівщини

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56
14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року 14:13
Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.
В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки 13:12
Щука – бажаний улов для багатьох любителів риболовлі. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у розбійному нападі на містянина 13:06
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу чоловіка, який проник до будинку 36-річного прилучанина. Зловмисник завдав господарю тілесні ушкодження, заволодів його речами та зник.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 12:58
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 7 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.