Підуть під кригу: у Чернігові зібралися водолази з усієї України
6 лютого у Чернігові, на території 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України розпочався триденний науково-технічний семінар з виконанням водолазних занурень.

У заході беруть участь близько 50 фахівців водолазної справи Збройних Сил України та структурних підрозділів сектору безпеки і оборони з усіх куточків нашої держави.
Завітали й іноземні гості - під час теоретичних занять представник німецької компанії Drӓger Олівер Шірк продемонстрував технології та зразки професійних універсальних водолазних дихальних апаратів відкритої схеми дихання. Німці є одними з лідерів виробництва професійного підводного обладнання.
Зокрема й за допомогою нього, українські водолази відпрацьовуватимуть практичні навички та взаємодію під час виконання робіт в умовах низьких температур та під кригою.
- Зараз головне - знайомство. Знайомство між собою та з новітніми зразками техніки, - розповів викладач водолазної справи 8-го навчального центру ДССТ МО України Леонід Моргун, - адже ми розвиваємо новий для незалежної України напрямок - підготовку спеціалістів підводного розмінування.
Підполковник Олександр Штупун
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.