Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 00:24:25

Центру реабілітації учасників бойових дій потрібні кошти на ремонт та розширення штату

07.02.2019   10:59Агенцiя

За рішенням п’ятнадцятої сесії Чернігівської обласної ради 4 жовтня минулого року на базі колишньої Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці створений обласний Центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих.

Наразі у Центрі працює чотири кабінети, де проводиться комплексна психологічна діагностика, надаються консультації фахівців психологічної служби та послуги з масажу. Окрема кімната облаштована для потреб дітей учасників бойових дій. У штаті Центру 14 працівників. Втім, за словами керівника закладу Віктора Мозгового, фахівців не вистачає. Та й будівля потребує капітального ремонту. Аби працювати на повну, потрібні додаткові приміщення.

Ці та інші проблемні питання розглянули 6 лютого на засіданні спеціально створеної робочої групи, яке провів радник голови Чернігівської облдержадміністрації, заступник керівника робочої групи Володимир Ткач.

Першочергово для початку реконструкції приміщень Центру потрібен робочий проект, розробка якого вимагає часу і коштів — більше двох мільйонів гривень. Тому вирішили розробити ескізний проект, вартість якого становить близько 250 тисяч гривень. Аби не втрачати час, слід паралельно працювати над робочим. Наприклад, робити зйомку території (а це чотири гектари).

Учасники засідання обговорили й доцільність опалювання приміщень, які не використовуються. І прийняли рішення зекономити. На збереженні будівлі це ніяким чином не відіб’ється.

Варто зазначити, що вже узгоджена нова структура Центру, яка включає 40 штатних одиниць. Відтак, головний розпорядник коштів — Департамент соціального захисту населення ОДА — направить лист до обласної ради щодо виділення суми, необхідної для утримання закладу.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.