Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 07:27:14

Кримінальна поліція затримала шахрая-гастролера

07.02.2019   08:34

Чернігівські поліцейські затримали шахрая з сусідньої області. Він приїхав у Чернігів з метою збору грошей з пенсіонерів, які повірили, що їх син потрапив у ДТП.

Одній чернігівській родині подзвонили та сказали, що їх син потрапив у ДТП, тож терміново потрібно шукати гроші, а саме - 5 тисяч доларів США. Голос у слухавці додав, що зараз по гроші прийде кур’єр.

У сім’ї не розгубилися: доки дружина тягнула час, розмовляючи по телефону з шахраєм, чоловік викликав поліцію. Кур’єр навіть не підозрював, що разом з ним за вказаною адресою приїдуть поліцейські та затримають його за шахрайство.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство), якою передбачено максимальне покарання  у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Шановні громадяни, якщо до вас подзвонять з таким самим меседжем («ваш родич потрапив у ДТП») – удайте, нібито ви повірили, що вже збираєте гроші на лікування чи хабар, а самі паралельно викликайте поліцію!


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини