Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 16:15:12

СБУ провела контрдиверсійні навчання

02.02.2019   10:48Агенцiя

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки Україні в Чернігівській області провела на території одного з військових об’єктів контрдиверсійні тактико-спеціальні навчання.

У тренуваннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби та представники органів місцевого самоврядування.

За легендою навчань умовна диверсійно-розвідувальна група планувала вчинити диверсію на території одного з військових арсеналів. Учасники тренувань відпрацювали комплекс контрдиверсійних заходів, спрямованих на виявлення та знешкодження «диверсантів».

Після завершення заходу Координаційна група проаналізувала ефективність дій сил та засобів з протидії проявам диверсій та визначила пріоритетні напрямки фахової підготовки відповідних підрозділів.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22

11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини