Вогнеборці врятували чоловіка, однак, внаслідок дії небезпечних факторів вогню загинула господарка помешкання
1 лютого о 04:10 до Служби порятунку "101" у Менському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Данилівка, що за 6 км від райцентру.

За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.
Під час проведення розвідки в одній з кімнат помешкання вогнеборці виявили та оперативно врятували з небезпечної зони 58-річного знайомого господарки будинку.
Постраждалого з опіками І-ІІ ступеня лівої нижньої кінцівки каретою швидкої допомоги було доставлено до Менської центральної районної лікарні.
Нажаль, врятувати 73-річну господарку будинку було запізно. Жінка загинула від дії небезпечних продуктів горіння.
Пожежу о 04:25 було локалізовано, а о 04:50 остаточно ліквідовано.
Ймовірно, причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. По факту пожежі правоохоронними органами проводиться розслідування.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.