Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 08:48:44

Територіальним відділенням розпочато розгляд справ

30.01.2019   14:27Агенцiя

Територіальним відділенням розпочато розгляд справ проти:

- ФОП Ісаченко-Сивак Р.В. (м.Чернігів) за зверненням ТОВ «Світ Злагоди» (м.Київ) за ознаками вчинення порушення, передбаченого ст.4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»: неправомірне використання торгівельної марки (знака для товарів і послуг «FITCURVES»  без дозволу (згоди) суб’єктом господарювання Кервз Інтернешнл, Інк. (США), якому належить право на використання знака, і який раніше почав використовувати його при здійсненні господарської діяльності, що може призвести  до змішування з діяльністю з Кервз Інтернешнл, Інк.

- ПП «ТБД ОПТ» (м.Чернігів) за ознаками вчинення порушення, передбаченого п.14 ст.50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді подання інформації на вимогу голови територіального відділення  у неповному обсязі.    

 
Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини