Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 02:18:26

Автомобільний міст через Десну відремонтовано за сприяння Станіслава Прокопенка

03.08.2012   14:29Агенцiя

За сприяння першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка головну автомобільну артерію, яка з'єднує береги Десни, відремонтували.

Повністю реконструйовано пішохідні доріжки, замінено перила, але головне - відновлена система освітлення мосту, що неабияк тішить водіїв автотранспорту. 

Так вже історично склалося, що практично кожне місто має своєрідну браму на в'їзді. У  Чернігові це автомобільний міст через Десну, перетин якого ще кілька днів тому був неабиякою проблемою як для автомобілістів, так і для пішоходів. 

Автомобільний міст поблизу  Чернігова - головна транспортна артерія, яка з'єднує лівий і  правий береги Десни, саме по ньому  більшість городян добираються  до столиці, а мешканці Количівки, Іванівки, Ягідного та інших навколишніх сіл приїздять до обласного центру на роботу. Більше восьми років мандрівку мостом у нічний час можна було порівняти з "грою у російську рулетку", особливо для дачників, які перетинали споруду пішки. У суцільній темряві старенькі пішохідні доріжки перетворювалися на смугу перешкод. Нині ж ситуація змінилась.

За словами Станіслава Прокопенка, на реконструкцію мосту було витрачено близько 200 тисяч гривень і тепер "Чернігівська брама" яскраво сяє над Десною, і стала дійсно достойними воротами в місто. А найголовніше, що міст став насправді безпечним і для пішоходів, і для автомобілістів.

Залишається лише сказати на всю Україну: "Ласкаво просимо до Чернігова"!
 

PR

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини