До органів ДФС надійшло близько 135 тисяч звернень щодо отримання адміністративних послуг
Протягом 2018 року до органів ДФС області надійшло майже 135 тис звернень від платників податків для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
Із загальної кількості адміністративних послуг – 90 відсотків (більше 120 тис) надано через Центри обслуговування платників. Найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися 48 тис осіб.
На другому місці - видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – понад 44 тисячі.
Також, значну кількість було надано наступних послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 8,6 тис, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та реєстрація платника єдиного податку – по 6,7 тис, реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 6,6 тис, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 3,8 тис, видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 2,6 тис, видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – близько 2 тисяч.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.