Тридцять багатодітних родин Чернігівщини отримали нетелей минулого року
Свої господарства поповнили нетелями сім’ї із сільської місцевості 17 районів. Така допомога родинам, які виховують 5 і більше дітей віком до 18 років, надається щорічно в рамках обласної профільної Програми.
Торік на виконання зазначеної ініціативи з обласного бюджету використано 945 тисяч гривень.
Кошти з обласного бюджету виділяються районам у вигляді субвенції. До речі, худобу для багатодітних родин купують у господарствах Чернігівщини. Зокрема, при виборі тварин керуються показниками надоїв за два останні роки.
Минулого року кошти на придбання нетелей не надавалися Бахмацькому, Новгород-Сіверському, Менському, Ріпкинському та Сосницькому районам, оскільки там відсутні заявки від сімей вищезазначеної пільгової категорії.
Загалом за час дії Програми упродовж останніх 6 років 182 сільські багатодітні родини Чернігівщини поповнили свої господарства худобою.
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.