Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 360,5 тис. грн під час ревізії Сектору освіти Бахмацької РДА
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності сектору освіти Бахмацької районної державної адміністрації виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 360,5 тис. грн. Захід державного фінансового контролю охопив період з 01.01.2015 по 30.09.2018.

Зокрема, Сектором освіти оплачено завищення обсягів фактично виконаних робіт (з улаштування перегородок, фарбування стін, облицювання плиткою, улаштування каналізаційних колодязів) на суму 40,2 тис. грн та вартості будівельних робіт з утеплення покриттів з матів мінераловатних на загальну суму 129,5 тис. грн.
Через неперерахування до бюджету зайво нарахованої заробітної плати, яка надійшла після завершення бюджетного періоду, загальним фондом бюджету недоотримано 30,9 тис. грн.
Крім того, у фінансово-господарській діяльності Сектору освіти виявлено низку інших порушень, пов’язаних із нарахуванням та виплатою доплат працівникам за шкідливі умови праці, понаднормовим списанням паливо-мастильних матеріалів, продуктів харчування, покриттям видатків спеціального фонду за рахунок загального фонду на загальну суму 159,9 тис. грн.
За недотримання законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
Виявлені ревізорами фінансові порушення, що призвели до втрат відшкодовано на суму 249,5 тис. грн.
Матеріали ревізії передано на розгляд до Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.