Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 02:05:37

У День Соборності України сотні чернігівців заспівали Державний Гімн України разом

22.01.2019   11:44

Сьогодні, в День Соборності України в Чернігові близько тисячі людей зібралися в центрі міста, щоб заспівати Гімн України разом. Це відбувалося на Алеї героїв, яка заповнилася людьми по всій її довжині.

Гімн пролунав під звуки зведеного військового оркестру, який складався з музикантів Військово-музичного центру сухопутних військ та Восьмого навчального центру Збройних сил України. У спів сотень чернігівців вплітався голос Зведеного хору викладачів Чернігівської школи мистецтв, що був на сцені.

Особливо проникливо слова Державного Гімну звучали після звернення до громади чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, який нагадав про суть Дня Соборності.  Це нагадування про те, як важливо не тільки створити єдину незалежну Україну, а й зберегти її вільною і сильною. І в тому, щоб докладати до цього і своїх сил і щоби бачити майбутнє своїх дітей саме в Україні, і є справжній патріотизм.

Організатором акції до Дня Соборності України в Чернігові виступило Управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Зібрання стало наймасштабнішою патріотичною акцією в Чернігівськй області за останні роки.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.