Керівник поліції Чернігівщини зустрівся з представниками Всеукраїнської організації "Громадянська мережа "ОПОРА"
Сторони домовилися про постійну взаємодію між поліцією та всеукраїнською громадською організацією "Громадянська мережа «ОПОРА» під час виборчої кампанії та реагування на порушення законодавства.

21 січня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулася зустріч керівника поліції області Едуарда Альохіна з представниками всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа «ОПОРА».
Темою зустрічі стало обговорення формату співпраці поліції та представників цієї неурядової позапартійної всеукраїнської організації громадського контролю у сфері виборів для адекватної та повної реакції на будь-які порушення під час передвиборчої кампанії і власне самого виборчого процесу.
Зважаючи на досвід попередніх виборів Президента України та Верховної ради України, сторони обмінялися баченням основних проблемних моментів, змін у законодавстві та обговорили аспекти підвищення ефективності впливу громадськості і правоохоронців на такі негативні явища, як порушення під час проведення агітації та прямий і непрямий підкуп виборців.
Едуард Альохін підтвердив наявність у поліції сил і засобів для забезпечення чесного і безпечного волевиявлення громадян та оперативного реагування на порушення виборчого права.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).