Ічнянський район: рятувальники залучались до ліквідації 4-х кілометрового затору
17 січня о 17:30 на автодорозі Р-68 Талалаївка-Ічня-Тростянець-Сокиринці, що між с. Гужівка та с. Іржавець Ічнянського району внаслідок снігових переметів утворився 4-х кілометровий затор, в якому опинилися 182 чоловіка на 68 одиницях техніки, з яких 5 автобусів.

Для ліквідації затору було залучено 8 одиниць техніки та 20 чоловік, в тому числі від: ДСНС - 2 одиниці техніки, 10 чоловік особового складу; ДП "Чернігівоблавтодор" - 2 одиниці техніки, 3 працівники; ГУ НП - 1 одиниця техніки, 3 чоловіки особового складу; МОЗ - 1 одиниця техніки, 2 працівники; сільгосппідприємства - 2 одиниці техніки, 2 працівники.
Станом на 22:00 17 січня затор ліквідовано. Рух транспортних засобів відновлено. Жертв та постраждалих немає.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.