Сплачуйте у тролейбусах банківською карткою
15 січня 2019 року у Чернігові Ощадбанк та Visa запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних банківських карток і NFC-пристроїв на мобільних терміналах кондуктора.

Впроваджуючи можливість оплати проїзду за допомогою безконтаної банківської картки, ми продовжуємо розвиток системи «Електронний квиток», надаючи максимально зручний сервіс пасажирам муніципального транспорту.
Безготівкоа оплата — це ефективність, зручність, прозорість, банківська картка — демонстрація відкритості міста Чернігів до сучасних технологій. Ми сподіваємось що мешканці та гості нашого міста оцінять зручність нового сервісу
Транспортне рішення, розроблене Ощадбанк та Visa, дає можливість оплачувати проїзд будь-якими безконтактними платіжними засобами будь-якого банку України та світу, в тому числі електронними квитками.
За підтримки міської влади для реалізації цього важливого інфраструктурного проекту, що спрощує оплату проїзду в міському транспорті для мешканців і гостей міста, зусилля об’єднали оператор системи ТОВ «Чернігівська Транспортна Компанія», АТ «Ощадбанк», який виступив еквайєром проекту, та компанія Visa, що забезпечила відповідну технічну готовність рішення. Системним інтегратором та розробником програмного забезпечення проекту виступило ТОВ «Сімбол Транспорт».
КП «Чернігівське тролейбусне управління»
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.