Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 18:49:50

Троє людей від грипу померло на Чернігівщині за вихідні

14.01.2019   15:51Агенцiя

За вихідні від вірусної пневмонії на Чернігівщині померло 3 людини. У 2-х з них лабораторні аналізи виявили грип AH1N1.

Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міськради Владислав Кухар підтвердив UA:Чернігів, що від ускладнень внаслідок грипу в міській лікарні № 1 померла 32-річна жінка. Відомо, що вона працювала в Росії, приїхала у гості до батьків. Більше тижня лікувалась вдома, госпіталізували її 8 січня, померла 12-го.

2-га смерть від пневмонії внаслідок грипу AH1N1 сталася в Городнянській районній лікарні. Зі слів заступника головного лікаря лікарні Юрія Коробка, жінка із села Смичин була госпіталізована 8 січня,  на 5 добу захворювання, у важкому стані. Вакцинована не була. Померла 12 січня.

11 січня, через 5 днів від початку хвороби, до Городнянської лікарні звернувся чоловік із села Великий Дирчин. Помер через 2 години. Попередній діагноз – вірусна пневмонія. Результати лабораторних аналізів в лікарні чекають сьогодні увечері. Наразі там лежить 11 пацієнтів із діагнозом «пневмонія». Зі слів Юрія Коробка, препарат «Таміфлю» для лікування грипу в лікарні є.


https://cn.suspilne.media/news/6862

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини