Патрульні зафіксували, як нетвереза жінка обслуговувала покупців у магазині
7 січня близько дев’ятої вечора екіпаж патрульної поліції отримав інформацію від диспетчера служби «102», що в одному із супермаркетів міста на вулиці Захисників України на робочому місці перебуває п’яний касир.
Прибувши за вказаною адресою, патрульні для фіксації факту перебування на робочому місці нетверезого співробітника купили товар у зазначеного касира. За наявними зовнішніми ознаками жінка дійсно була нетвереза.
Після того, як під запис на боді-камеру була зафіксована операція купівлі-продажу, правоохоронці повідомили жінці про свої підозри щодо її стану та запропонували пройти огляд у лікаря у встановленому Законом порядку. Вислухавши поліцейських, громадянка стала лаятися у бік поліцейських та ображати їх.
Після того, як патрульні сповістили адміністрацію магазину, особа, яка обслуговувала покупців за касовим апаратом, погодилася їхати до медзакладу на огляд. В результаті лікар зафіксував стан алкогольного сп’яніння у 40-річної громадянки та видав поліцейським відповідний акт.
Патрульні склали на громадянку два адміністративних протоколи: за ст. 179 (перебування на роботі в нетверезому стані) та ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Один протокол буде направлений на розгляд та прийняття рішення по суті до адміністративної комісії, другий – до суду.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.