Бюджет Носівської міської ради поповнився на 165 тис. грн.
З метою захисту інтересів держави шляхом стягнення збитків за користування земельними ділянками під об’єктами нерухомості без правовстановлюючих документів (упущеної вигоди) органами прокуратури області вживалися системні заходи представницького характеру.
Зокрема, в поточному році прокуратурою області в інтересах Носівської міської ради заявлено позов до приватного підприємства про стягнення упущеної вигоди у сумі 165 тис грн.
Землекористувач, згідно договорів купівлі-продажу, є власником майнового комплексу у м. Носівці, який розміщено на земельній ділянці, належній територіальній громаді, загальною площею 1,2 га. Водночас, з метою уникнення сплати орендної плати тривалий час ухилявся від укладення договору оренди.
На поновлення інтересів держави в особі Носівської міської ради прокурор звернувся з позовом до суду. Рішенням господарського суду позов задоволено в повному обсязі.
Наразі прокуратурою забезпечено його реальне виконання. Як результат, кошти в сумі 165 тис грн вже надійшли на рахунки Носівської міської ради.
Робота на даному напрямі триває і надалі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.