Чернігівщина зустріла Новий рік без порушень публічного порядку
Новорічні свята на Чернігівщині минули без грубих порушень публічного порядку. Безпеку жителів області та гостей забезпечували півтисячі правоохоронців.

Традиційно поліція Чернігівщини зустріла Новий рік в режимі посиленого несення служби. Патрулі на вулицях Чернігова були підсилені бійцями Нацгвардії та роти «Чернігів», що відіграло значну роль у тому, що Новорічна ніч як в обласному центрі, так і взагалі по області минула спокійно.
Спільні та грамотно скоординовані дії правоохоронців Чернігівщини забезпечили святкування Нового року громадянам без значних порушень публічного порядку. В ніч на 1 січня на території Чернігівської області відбулося 32 новорічні масові заходи, в яких взяли участь близько 15 тисяч громадян. Грубих порушень публічного порядку під час проведення культурно-масових розважальних заходів не допущено.
Посилене несення служби поліцією Чернігівщини триватиме й надалі, аж до завершення зимових свят.
Поліція Чернігівщини звертається до жителів області з проханням дотримуватися закону, не порушувати правопорядок і сприяти правоохоронцям у виконанні їх функцій з охорони публічного порядку та безпеки громадян.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.