Поліція затримала жінку, яка вбила свою матір
Вночі 29 грудня до поліції надійшло повідомлення про виявлення в одному з сіл Бахмацького району тіла 75-річної жінки з явними ознаками насильницької смерті. Оперативники встановили, що пенсіонерку позбавила життя власна донька.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції разом із досвідченими оперативниками. Правоохоронці встановили, що до смерті літньої жінки причетна її 50-річна донька.
Жінка не заперечувала своєї провини і надала поліцейським правдиві свідчення та зізналася у скоєному. З її слів, у дворі власного господарства у неї виник конфлікт з матір’ю-пенсіонеркою. Лиходійка штовхнула неньку на землю, і коли та впала, затягла на шиї потерпілої хустку, в яку та була вдягнута, а потім цеглиною нанесла удари по голові. Від отриманих тілесних ушкоджень пенсіонерка померла на місці.
Підозрювана затримана в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщена до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Триває досудове розслідування.
Сектори комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.