Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 30 серпня, 02:58:05

Чернігівський рибоохоронний патруль у грудні викрив 130 порушень правил рибальства

29.12.2018   10:54Агенцiя

Чернігівський рибоохоронний патруль у грудні 2018 року провів 46 рибоохоронних рейдів.

В ході проведених рейдів викрито 130 порушень правил рибальства, з них 17 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, 88 порушень любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, 8 порушень порядку збуту водних біоресурсів за ст.88-1 КУпАП та складено 17 актів вилучення безхазяйного майна.

У порушників вилучено 225 кг риби, 126 одиниць забороненихзнарядь лову.За скоєні правопорушення накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони)  на суму 24640 грн. Загальна сума збитків завданих рибному господарству у грудні склала 16932 грн.

Так, 05.12.2018 в ході рибоохоронного рейду водоймами Варвинського району, на р.Удай біля с.Воскресенське, затримано місцевого жителя, який за допомогою сітки зяберної виловив 3,1 кг. риби: щука - 5 шт, плітка – 6 шт,  плоскирка – 2 шт, окунь -  1 шт, в’язь – 1 шт, завдавши збитків рибному господарству на суму 2431 грн.

12.12.2018 на озері біля с.ВовчокКозелецького району, затримано жителя м.Чернігів, який сіткою поріжевою виловив 4,5 кг. риби:щука – 8 шт, карась сріблястий 15 шт. Збитки по даному факту склали 2975 грн.
13.12.2018 на озері поблизу с.ЯдутиБорзнянського району, затримано місцевого жителя, який за допомогою сітки зяберної виловив 1,8 кг. риби: щука -  6шт, карась сріблястий - 3 шт., краснопірка - 2 шт., завдавши збитків на суму 2227 грн.

14.12.2018 на озері біля с.БіликиКозелецького району, затримано жителя м.Остер який сіткою зяберною виловив 30 особин краснопірок, загальною вагою 2,7 кг., завдавши збитків рибному господарству на суму 2040 грн.
З викритих порушень по ч.3 ст.85 КУпАП– 43 випадки(50%) порушення заборони вилову на зимувальних ямах.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини