Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 грудня, 18:37:11

За правопорушення, пов’язані з корупцією, на Чернігівщині притягнуто до відповідальності низку посадовців

28.12.2018   07:22Агенцiя

Упродовж поточного року органами прокуратури області на належному рівні забезпечено організацію діяльності у сфері запобігання та протидії корупції, як одного з пріоритетних завдань.

Так, завдяки спільними скоординованими заходам з Управлінням захисту економіки в області упродовж року, що минає до суду направлено 265 (+139 або 110%) протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.
   
Більшість адмінправопорушень є наслідком невиконання вимог фінансового контролю (ст. 172-6 КУпАП), а також порушення законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів (ст. 172-7 КУпАП).
   
Підвищено й ефективність впливу шляхом своєчасного розгляду матеріалів та притягнення осіб до передбаченої законом відповідальності. За результатами розгляду протоколів указаної категорії вже понесли відповідальність 189 (+114 або 152 %) правопорушників, на яких накладено штрафів на суму близько 200 тис грн, що на 51 % більше ніж минулого року. Штрафи стягнуто на 98,2%.
   
Серед іншого, до відповідальності притягнуто 32 державні службовці, з яких 18 – службові особи органів контролю, 13 – райдержадміністрацій, 1 – облдержадміністрації. Також притягнуто 4 митника та 3 поліцейських. 
   
За позовами прокурора скасовано 7 нормативно-правових актів та рішень у земельній сфері, прийнятих з порушенням антикорупційного законодавства.
   
Робота із зазначених питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Знищили понад 2 кілометри сіток

Знищили понад 2 кілометри сіток 13:06

Управлінням Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області в черговий раз знищено заборонені знаряддя лову, які були вилучені під час викриття порушень Правил рибальства.Дев’ятого грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем механічним шляхом знищено 98 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 2 187 метрів, у тому числі: 77 од. сіток зяберних (одностінних), 19 од. сіток поріжних, одна сітка «рамка» та один ятір. «Кожного місяця проводяться заходи з утилізації заборонених знарядь лову, згідно яких судом прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також вилучених згідно з актами безхазяйного майна», - прокоментував начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк. Чернігівський рибоохоронний патруль попереджає, що за використання заборонених знарядь лову передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ.

Призначено нового командувача військ ОК

Призначено нового командувача військ ОК "Північ" 11:47

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський представив особовому складу Чернігівського гарнізону нового командувача військ оперативного командування «Північ».

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову 11:14

9 грудня 2019 року відбувся розгляд справи про притягнення Мельничука Валентина Васильовича до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, за результатами якого провадження у справі закрито за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень 11:05

Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 5,9 мільярда гривень.

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва 10:26

У рамках реалізації Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади 2027 на базі Ніжинського центру надання адміністративних послуг відкрили центр підтримки підприємництва.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини