Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 13:12:12

Чернігівщина зацікавлена у більш активному розвитку малого та середнього бізнесу

27.12.2018   08:15Агенцiя

На цьому наголосив голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник під час зустрічі з представниками Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Мінекономрозвитку України та проекту FORBIZ.

— Бюджетоутворюючим сегментом в області є саме підприємства малого та середнього бізнесу. І хоч вони давно на ринку, однак також потребують інформаційно-консультаційної підтримки, зокрема з питань кредитування та участі у міжнародних грантових програмах. Облдержадміністрація у межах своєї компетенції вживає всіх необхідних заходів щодо реалізації державної політики розвитку підприємництва в регіоні — зауважив голова ОДА. — Є розуміння того, що на місцевому рівні варто створювати якомога комфортніші умови роботи для МСП. Вирішувати ці питання краще разом.

Варто зазначити, що в області вже є бачення розвитку деяких ніш регіональної політики з цього питання. Зокрема, на базі Агенції регіонального розвитку планується створення Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів, в тому числі складовими частинами якого буде бізнес-акселератор та лабораторія-майстерня. Має Чернігівщина й досвід з успішної реалізації галузевих пілотних проектів. Мова йде про ініціативи саморегулювання бізнесу, розвитку мережі інфраструктури, фінансово-кредитної підтримки МСП у рамках проекту FORBIZ.
Читати також: Чернігівщина на фінішній прямій проекту FORBIZ

— Чернігівщина має важливі складові — кадровий потенціал та логістичну зручність. В області сформовано досвідчену та зацікавлену команду для реалізації державної політики на регіональному рівні. Аби це все запрацювало в повній мірі, необхідно лише консолідувати зусилля,— зауважив Андрій Слабінський, керівник сектору координації політики та інфраструктури Офісу розвитку МСП при Мінекономрозвитку.

Опісля представники відомства обговорили формати майбутньої співпраці з керівниками профільного департаменту ОДА.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини