Понад 60 дітей з чотирьох районів Чернігівщини взяли участь у конкурсі малюнку
«Не рубай ялинку, красуню лісову». Конкурс оголосили ніжинські лісівники ще на початку листопада. І ось – підбиття підсумків та нагородження переможців!

Участь у конкурсі змогли взяти школярі 5-9 класів. Для цього треба було намалювати тематичний малюнок та надіслати його на адресу Ніжинського лісового господарства. Авторитетне журі відібрало найкращі роботи, втім не змогло не відзначити всіх учасників акції. Дітей запросили до Ніжина і в приміщенні кінотеатру «Космос» організували для них справжнє свято.
«Всі малюнки дітей заслуговують на увагу, - сказав під час урочистостей директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець. – Тому ми просто таки не змогли обійти увагою дітей, які виявили бажання розкрити власне бачення теми лісу. Ми цінуємо кожну роботу, адже насправді важливо, щоб діти розуміли роль лісівників у збереженні та відтворенні лісів».
Учні зі шкіл Бобровицького, Носівського, Куликівського та Ніжинського районів отримали з рук директора цікаві подарунки. Переможці – грамоти та цінні призи. Відзначили ніжинські лісівники і навчальні заклади, які найбільш активно долучилися до конкурсу.
Наостанок директор господарства Юрій Болоховець запевнив, що найкращі художні роботи будуть висіти на найбільш почесному місці в приміщенні головного офісу підприємства.
За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.