Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 14:54:13

Поліція затримала зловмисника, який за три дні встиг скоїти розбій і пограбування

26.12.2018   07:50

Раніше судимий мешканець обласного центру, якій навесні тільки звільнився з місць позбавлення волі, знову взявся за старе. На заваді лиходію стали правоохоронці Чернігівського відділу поліції.

22 грудня по допомогу до поліції звернулася мешканка Чернігова, яка повідомила, що два дні тому невідомий чоловік увірвався в квартиру заявниці, наніс тілесні ушкодження її сину та забрав гроші і мобільний телефон. Поліцейські оперативно встановили, що злочин скоїв раніше судимий за крадіжки і шахрайство місцевий мешканець.

Того ж дня до поліції надійшло ще одне звернення від продавчині одного з магазинів міста, яка повідомила, що невідомий за місцем праці наніс їй тілесні ушкодження та заволодів коштами. Правоохоронці швидко вирахували, що до скоєння і цього злочину причетний уже відомий їм зловмисник.  Після затримання це підтвердив і сам правопорушник, в подальшому його було поміщено до ізолятора тимчасового тримання згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій), санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна та частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини