Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 12:03:01

В Головному управлінні Нацполіції вшанували ветеранів і пенсіонерів системи МВС

21.12.2018   11:34Агенцiя

Урочистості до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України пройшли в ГУНП в Чернігівській області.

20 грудня поліцейські вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян. Саме цю дату визначено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України. В Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області пройшли урочисті збори.

Поважне зібрання заслухало вітальну телеграму міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Виступаючи перед присутніми ветеранами та пенсіонерами органів внутрішніх справ, начальник Головного управління Едуард Альохін привітав їх зі святом і зокрема сказав: «Мені дуже приємно бачити в цьому залі наших ветеранів - людей, які знаходячись на заслуженому відпочинку, продовжують і надалі займати активну життєву позицію. Ветерани та пенсіонери МВС та Національної поліції України можуть бути певними, що їхній досвід та багаторічна прак­тика не втрачаються, вони передаються новим поколінням правоохоронців. Також, у цей день хочу привітати зі святом та висловити щирі слова подяки нашим ветеранам, які зараз перебувають на бойовому посту та виконують службові завдання на Сході України в зоні проведення операції Об’єднаних сил».

Присутні вшанували хвилиною мовчання память 67 правоохоронців Чернігівщини, які загинули, захищаючи закон і правопорядок.

За високий професіоналізм, самовіддану плідну працю в системі МВС України та виховання молодого покоління правоохоронців керівник поліції області вручив ветеранам–учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС почесні грамоти Головного управління та відзнаки.

Багато теплих слів на адресу ветеранів прозвучало від голови Ради Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Івана Маляренка.

Нинішні керівники структурних підрозділів ГУНП вручили цінні подарунки своїм колегам-наставникам, які знаходяться на заслуженому відпочинку.

І молоді поліцейські, і сивочолі ветерани відзначили необхідність тримати зв'язок поколінь для виховання професійних правоохоронців, готових завжди прийти на допомогу громадянам.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини