Засудили чоловіка до 6 років позбавлення волі за зберігання "арсеналу бойоприпасів"
Чернігівською місцевою прокуратурою у Деснянському районному суді м. Чернігова доведено вину чоловіка, 1970 року народження, у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами).
У судовому засіданні знайшло своє підтвердження висунуте прокуратурою обвинувачення, яке полягало у тому, шо у березні місяці 2014 року, обвинувачений, який починаючи з 1997 року відбув покарання у різних в’язницях загальним строком більше 15 років, перебуваючи неподалік «Красного мосту» через річку Стрижень, що в м. Чернігові, без передбаченого законом дозволу придбав, шляхом привласнення, дев’ять гранотометних пострілів ВОГ-25, шістдесят один патрон калібру 5,6 мм, п’ять патронів калібру 7,62 мм, вісім патронів калібру 9 мм, котрі в подальшому, без передбаченого законом дозволу, переніс до одного із садових товариств м. Чернігова, де на присадибній ділянці, закопав їх у
У такий спосіб обвинувачений зберігав вказані бойові припаси до квітня 2017 роки, тобто до моменту, коли вони були виявлені працівниками поліції.
У судовому засідання обвинувачений свою вину в інкримінованому кримінальному правопорушенні визнав повністю, підтвердив всі обставини вчиненого ним кримінального правопорушення.
Заслухавши думку учасників судового засідання суд погодився із позицію прокурора щодо виду та міри покарання і засудив обвинуваченого до 6 років позбавлення волі, стягнувши з обвинуваченого на користь держави витрати на залучення експертів у розмірі 2237 грн.
До набуття вироком суду законної сили, обвинувачений знаходитиметься в Чернігівському слідчому ізоляторі.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.