Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 03:22:12

У Чернігові рятувальники ліквідували пожежу в квартирі

20.12.2018   07:40

18 грудня о 18:11 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на останньому поверсі чотириповерхового житлового будинку, що по вул. Коцюбинського, 69-а.

За викликом до місця події оперативно прибули чотири відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На той момент вогнем було охоплено частково кімнати та балкон.

Вонеборці проводили ліквідацію пожежі як ззовні за допомогою автодрабини, так і зсередини в апаратах захисту органів дихання та зору. О 19:44 загоряння остаточно було ліквідовано.

В ході гасіння не допущено розповсюдження вогню на сусідські квартири та дах будинку.

На щастя, жертв і постраждалих немає. Вогнем знищено домашні речі та майно. Причина пожежі встановлюється. До гасіння залучалося 14 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки Управління ДСНС України у Чернігівській області.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини