Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 01:15:11

Смолинські шахтарі висловили недовіру Рокоче та прогнали рейдера із заводу

19.12.2018   07:52Агенцiя

На профспілкових зборах трудового колективу Смолинського торфозаводу філії ДП «Чернігівторф» торф’яники у присутності представників Чернігівської ОДА, Чернігівської облради, Чернігівської райради, голови Гончарівської ОТГ, старост і директорів шкіл одноголосно проголосували за недовіру ставленику Міненерговугілля Іллі Рокоче та директору ДК «Укрторф» Андрію Озерчуку.

Більше того, коли присутній на зборах Рокоче спробував у черговий раз розповісти про молочні ріки і кисельні береги, шахтарі просто випхали його за двері, попередивши, що наступного разу зустрічатимуть з вилами.

Торф’яників особливо обурило те, що пан Рокоче більше тижня тому заблокував рахунки їхньому підприємству, залишивши робітників без зарплат, а завод без змоги нормально функціонувати. Ба навіть більше, аби переламати колектив, Рокоче підписав договір з сумнівною охоронною фірмою «Лівий Берег», яка з 12 грудня мала взяти під охорону Смолинський торфозавод. Згідно з договором, держава за рахунок шахтарів мала заплатити близько 170 тисяч гривень на місяць фірмі з репутацією рейдерів і «тітушок».

Рішення зборів трудового колективу профспілка шахтарів вже завтра направить в усі органи державної влади. Солідарність із смолинськими шахтарями вкотре засвідчили і на Ірванцівському торфозаводі, заявивши, що не сприймають Рокоче в якості директора ДП «Чернігівторф».

«Ми розуміємо справжню причину призначень, яка полягає в освоєнні вибитих нами 15 мільйонів гривень та доведенні до банкрутства останніх торфозаводів Чернігівщини, - говорить голова профспілки Смолинського торфозаводу Андрій Страхов. – Нещодавній приклад з доведенням до банкрутства ДП «Сумиторф», на який міністерство також виділило гроші, тільки підтверджує наші здогади».

Торф’яники більше не бажають працювати разом із людьми, що ведуть галузь до занепаду і  просять Чернігівську обласну раду забрати ДП «Чернігівторф» у комунальну власність. Якщо влада не почує їхніх прохань, вони обіцяють після закінчення воєнного стану, перейти до активної фази протестів.


За інформацією Смолинського торфозаводу

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини