Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 21:08:45

На Бахмаччині відбувся національно-патріотичний вишкіл

18.12.2018   09:18

Днями громадська організація «ДОЗІР «КРУК» за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА провела національно-патріотичний вишкіл «Зимовий рейд».


Захід відбувся в селі Курінь Бахмацького району.

Патріотичне зібрання об’єднало понад 90 молодих людей з 11 районів Чернігівщини.

Для учасників проведені лекції з історії України, психологічні тренінги. Також присутні ознайомилися інженерною справою, основами надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях та особливостями поводження зі зброєю.

Окрім того, всі охочі мали змогу спробувати себе у військово-спортивних іграх: лазертаг, пейнтбол, страйкбол тощо.


За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини