Чернігівські прикордонники розжилися ще одним авто
В результаті автомобіль БМВ залишиться в Україні!

Близько 6 – ї години ранку 28 липня в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Нові Яриловичі” на в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль “BMW” на латвійській реєстрації, яким керував громадянин Молдови. Після того, як автомобіль заїхав в пункт пропуску, водій на паспортному контролі пред’явив контрольний талон для проходження формальностей по „зеленому коридору”. Виходячи з оцінки та аналізу ризиків прикордонним нарядом ініційовано проведення поглибленого спільного прикордонно-митного огляду автомобіля на смузі руху „червоний коридор”.
Під час здійснення спільного огляду транспортного засобу та вивчення документів на право керування транспортним засобом прикордонним нарядом встановлено, що доручення на автомобіль “BMW” видане литовським нотаріусом має ознаки підробки.
В результаті автомобіль вилучено та направлено до терміналу Чернігівської митниці. Сума оцінки автомобіля склала 34458 гривень.
Всього ж за минулий тиждень, з 23 по 29 липня 2012 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено майже 211 тис. громадян та 40,5 тис. транспортних засобів, затримано 16 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 78 осіб, на яких накладено штрафів на суму 5595 гривень.
Через державний кордон не пропущено 49 осіб, з яких 16 – діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.
Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 37,5 тисячі гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.