Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 05:03:43

У поточному році більше 4 млн грн надійшло до бюджету за надані землевпорядниками Чернігівщини адмінпослуги

12.12.2018   13:38Агенцiя

Станом на сьогодні фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області надали громадянам та юридичним особам 222 554 адміністративні послуги.

Переважну більшість адмінпослуг (178 257) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (59 055), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (24 002), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (30 890) та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (32 112 запитів).

На платній основі землевпорядники Чернігівщини надали 44 297 адмінпослуг. За ці послуги нараховано плату у розмірі 4,23 млн гривень. Кошти за надані послуги надходять до місцевих бюджетів Чернігівської  області.

Найбільші надходження – 3,6 млн грн – отримано за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області виготовили 40 779 таких документів.

Також близько 502,8 тис. грн надійшло до бюджету за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою до органів Держгеокадастру Чернігівщини звернулися 2 195 осіб.


Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.



Прес-служба Держгеокадастру

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини