Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 18:19:17

Зневага до Закону та безпеки: два п’яних водії – дві ДТП

10.12.2018   13:17Агенцiя

Протягом минулої ночі, з 9 на 10 грудня, в Чернігові сталося дві дорожньо-транспортних пригоди за участі водіїв, які під час керування перебували в стані алкогольного сп’яніння. На щастя, ніхто не постраждав.

Перша аварія сталася близько опівночі на площі Перемоги – легковик Renault рухався проспектом Перемоги у напрямку залізничного вокзалу, на заокругленні дороги водій, не вибравши безпечної швидкості, виїхав за межі проїжджої частини та наїхав на металеву огорожу, яка встановлена навколо площі, збивши кілька прольотів.

Екіпаж патрульної поліції, який прибув на місце ДТП, під час спілкування із 20-річним водієм Renault запідозрив, що той може перебувати в стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували молодику пройти медичний огляд у встановленому Законом порядку, на що він погодився. Результат огляду виявився позитивним – водій п’яний.

Також правоохоронці з’ясували, що чоловік взагалі не має права на керування таким транспортним засобом, автомобіль йому не належить, ще й власник був не в курсі, де його авто і що з ним трапилося.

Патрульні склали на водія два адміністративних протоколи: за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння), ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд чи іншого майна) та винесли одну постанову за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Друга ДТП сталася на проспекті Миру буквально за кілька хвилин після першої. Тут механічних ушкоджень зазнали два легковики. Водій автомобіля Volvo, виїжджаючи з вулиці Мартина Небаби, не надав переваги автомобілю Audi, який рухався проспектом Миру в напрямку мікрорайону ЗАЗ, в результаті цього сталося зіткнення.

Під час оформлення ДТП та спілкування з її учасниками патрульні звернули увагу на наявні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння у водія Audi. Чоловік погодився на пропозицію поліцейських пройти медичний огляд. І в цьому випадку результат також виявився позитивним.

Патрульні склали протокол на водія Volvo за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, а на водія Audi протокол за ст. 130 КУпАП – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння.

В обох випадках ДТП долю водіїв вирішуватиме суд.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини