Протягом тижня рятувальники Чернігівщини 44 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій і надання допомоги громадянам
Упродовж тижня рятувальники Чернігівщини продовжували проводити заходи з ліквідації надзвичайної ситуації, яка сталася 9 жовтня на території арсеналу боєприпасів у селищі Дружба Ічнянського району. Піротехнічними підрозділами очищено 17 га прилеглої території, залишилось очистити 3 га. Протягом тижня вилучено 7220 вибухонебезпечних предметів.
Минулого тижня вогнеборці ліквідували 31 пожежу, з яких 27 у житловому секторі громадян. На пожежах загинули 4 особи, 2 людини травмовані та 2 врятовані.
Також, рятувальники двічі залучалися для проведення аварійно-рятувальних робіт по ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод на автошляхах області, відшукали та підняли на поверхню тіло рибалки, який потонув у р. Десна неподалік м. Чернігова.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 2 вибухонебезпечні предмети, що були виявлені на території Ічнянського та Корюківського районів.
Крім того, рятувальники області 8 разів залучалися для надання допомоги працівникам Національної поліції, медичним працівникам та громадянам.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.