Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 09:07:12

Абсолютна більшість сімей Чернігівської області – однодітні

30.07.2012   07:19

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, кожна третя сім’я області (154,4 тис.) має у своєму складі дітей віком до 18 років (в Україні – 37,9%).

Абсолютна більшість сімей Чернігівської області (86%) – однодітні, 13,4% – дводітні й лише 0,6% – мають трьох і більше дітей. Слід зазначити, що частка домогосподарств, які мають дітей, найвища в західних областях України (54,2% – 45,5%), а також для цих областей в основному характерні багатодітні домогосподарства (з трьома дітьми й більше).

В області переважають сім’ї з дітьми у віці 7-13 років (41,4%). Найменшою є частка домогосподарств, що мають дітей у віці 16-17 років (10,7%).

Трохи більше половини домогосподарств із дітьми області (59,2%) мають у своєму складі двох дорослих, менше третини (31,9%) – трьох дорослих, майже кожне одинадцяте (8,9%) – лише одну дорослу особу. При цьому абсолютна більшість (67,7%) домогосподарств з однією дорослою особою виховують одну дитину.

Серед домогосподарств із дітьми 0,9% складаються лише з дітей та непрацюючих пенсіонерів, в Україні це становить 1,7%.
 

Останні новини Чернігівщини

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини