Завдяки втручанню прокуратури до бюджету надійшло понад 1 млн. грн. плати за землю
Органами прокуратури області виявлено факт використання приватним підприємством земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 9,7979 га для розміщення виробничої бази.
При цьому, починаючи з 2016 року, підприємство ігнорувало обов’язок щодо сплати орендної плати, у зв’язку з чим утворилась заборгованість у сумі понад 1 млн грн.
На захист інтересів держави в особі Менської міської ради прокуратурою заявлено позов про стягнення заборгованості за договором до господарського суду м. Києва.
У ході розгляду справи, усвідомлюючи обґрунтованість вимог прокурора, представником підприємства суму боргу погашено добровільно.
Подальша робота з цих питань триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression