Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:05:47

Про придбання житла для дітей-сиріт та оздоровчу кампанію - на всеукраїнській нараді

06.12.2018   09:42Агенцiя

Селекторну нараду з регіонами провели заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна та заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

На порядку денному два питання: використання державної субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, а також проведення оздоровлення і відпочинку дітей. До роботи долучився Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Від Чернігівщини участь у заході взяли заступник голови ОДА Наталія Романова, представники профільних структурних підрозділів.

Олександра Чуркіна повідомила:  із запланованих 708 квартир для дітей-сиріт та осіб з їх числа придбано 451 одиницю, або 64%. Кошти мають бути використані повністю до кінця року, а точніше до 25-26 грудня.

Нагадаємо, на придбання приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом зазначеної категорії дітей Чернігівській області цьогоріч передбачено понад 16,4 мільйона гривень.

— Наразі для дітей-сиріт та осіб з їх числа придбані 23 помешкання, 4 житла — для створення дитячих будинків сімейного типу. До речі, до двох ДБСТ вже заселені родини. При купівлі житла зекономлено 284 тисячі гривень. Нерозподіленими залишилися 2,891 мільйона. Втім, це питання часу, — зазначила Наталія Романова. — Днями буде проведене останнє засідання профільної комісії, після якого кошти надійдуть на місця для купівлі ще шести квартир. Тож вказану суму встигнемо освоїти до кінця року.

У справжні родини в новому житлі: у Чернігові батькам-вихователям вручили ключі від службового житла

На контролі в урядовців і якісне проведення оздоровчої кампанії, яка має бути корисною для дітей, а головне — безпечною.

Варто зазначити, що на Чернігівщині цьогоріч вдалося охопити оздоровчими та відпочинковими послугами дітей більше, ніж у 2017 році. Відповідні послуги отримали 55748 дітей — 60,4% загальної кількості.

Зросли і видатки на зазначені цілі з усіх джерел фінансування — на понад 8 мільйонів гривень (склали майже 70 мільйонів). Збільшили фінансування як місцеві бюджети (на 3,7 мільйона гривень), так і обласний (майже на 4,4 мільйона).

Заступник Міністра соцполітики Олександра Чуркіна наголосила, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану у десяти прикордонних областях варто посилити контроль за об’єктами соціальної сфери, аби уникнути можливих провокацій. Серед окреслених завдань — проведення роботи з фахівцями соціальної сфери, які мають зменшувати напругу серед населення у разі її виникнення.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини