Будівництво сільських амбулаторій: землю виділено, договори укладено
Замовником робіт з будівництва 18-ти амбулаторій загальної практики сімейної медицини визначено Управління капітального будівництва облдержадміністрації. Всього ж на Чернігівщині планують збудувати 21 таку амбулаторію.
На сьогодні вже укладено 16 договорів суперфіцію, що дають право користування земельною ділянкою для спорудження амбулаторій.
По 7-ми об’єктах прийнято проектно-кошторисну документацію на будівництво та підписано 13 договорів на виготовлення проектної документації.
Відповідні тендерні торги та перевірка договірної ціни, запропонованої учасниками, вже відбулися у с.Киїнці Чернігівського району, с. Чорнотичах Сосницького, с. Вертіївці Ніжинського, с. Тур’ї Сновського, с. Бахмачі Бахмацького, с. Кобижчі Бобровицького та с. Салтиковій Дівиці Куликівського району.
Одразу після укладання договорів підрядні організації розпочнуть будівельні роботи.
На будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини з обласного бюджету та за рахунок субвенції з державного бюджету виділено понад 80 мільйонів гривень. Одна з умов будівництва — співфінансування місцевими громадами не менше 10%.
За інформацією Управління капітального будівництва облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.