Чернігівський рибоохоронний патруль з початку року знищив 1000 одиниць заборонених знарядь лову
Незважаючи на численні попередження та застереження Чернігівського рибоохоронного патруля щодо дотримань правил рибальства, браконьєри продовжують порушувати закон та нещадно виловлювати рибу різноманітними забороненими знаряддями лову.

В ході затримання порушників, всі заборонені знаряддя лову вилучаються, описуються і зберігаються на складі конфіскованого майна до рішення суду,як доказова база до адміністративних матеріалів. Також, вилучаються і передаються на склад заборонені знаряддя власників яких встановити не вдалося.
На початку місяця, в присутностікомісії з питань оцінки, реалізації, безоплатної передачі та знищення вилучених заборонених знарядь лову та водних біоресурсів, до якої увійшли представники Чернігівського рибоохоронного патруля, Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та фінансового управління Чернігівської міської ради, знищено, шляхом механічного пошкодження,454 одиниці заборонених знарядь лову, в тому числі: 286 сіток «зяберних», 157 сіток «поріжевих», 10 сіток «ятір», 1 сітка «ковбеха».
Всього з початку року було знищено 1000 одиниць заборонених знарядь лову, а саме: один перетворювач струму (електролов в комплекті), 621 сіток «зяберних», 322 сіток «поріжевих»,12 сіток «косинка», 17 сіток «рамка», 26 сіток «ятер», 1 сітка «ковбеха».
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що відповідно до ч.4.ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) передбачено штраф у розмірі від 340 грн. до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсі.
Особливо злісні порушники, які завдали істотної шкоди рибному господарству України, можуть бути притягнуті до відповідальності, передбаченої ст.249 Кримінального кодексу України.
Санкція даної статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 1700 грн. до 3400 грн., або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби…, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею караються штрафом від 3400 грн.до 6800 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.