Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 04:30:11

MISTiA FRDL та Сіверський інститут: меморандум про співпрацю

04.12.2018   12:05Агенцiя

Малопольський інститут територіального самоуправління та адміністрації Фундації розвитку місцевої демократії (MISTiA FRDL) і Сіверський інститут регіональних досліджень підписали меморандум про взаємодію та співпрацю.

Угода укладена 28 листопада в Кракові під час навчального візиту представників територіальних громад Чернігівщини та Полтавщини в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» завдяки активної участі радника Правління FRDL з питань країн Східної Європи Наталії Гмурковської (Natalia Gmurkowska).

Від польської організації його підписав Войцех Одзімек (Wojciech Odzimek), від української – Володимир Бойко.

Головна мета – об`єднання зусиль для розвитку й зміцнення співробітництва в  підвищенні інвестиційної привабливості територіальних громад Польщі та України.

Документом передбачається координація дій, спрямована на підтримку територіальних громад під час їх реформування, сприяння розвитку територій, інфраструктури громад, міжрегіонального співробітництва, обмін інформацією щодо досвіду успішного виконання органами місцевого самоврядування своїх повноважень, надання інформаційної та консультативної підтримки органам місцевого самоврядування України, поширення використання механізмів державно-приватного партнерства, координацію роботи з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями щодо регіонального розвитку, організацію різноманітних заходів у контексті децентралізації та розвитку територіальних громад.

Меморандум – продовження взаємодії, започаткованої у січні 2016 р. Підкарпатським осередком територіального управління Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL POST) й Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. То була ініціатива української сторони, підтримана директором осередку в Жешуві Анною Ягелло.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ