Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 00:35:51

MISTiA FRDL та Сіверський інститут: меморандум про співпрацю

04.12.2018   12:05Агенцiя

Малопольський інститут територіального самоуправління та адміністрації Фундації розвитку місцевої демократії (MISTiA FRDL) і Сіверський інститут регіональних досліджень підписали меморандум про взаємодію та співпрацю.

Угода укладена 28 листопада в Кракові під час навчального візиту представників територіальних громад Чернігівщини та Полтавщини в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» завдяки активної участі радника Правління FRDL з питань країн Східної Європи Наталії Гмурковської (Natalia Gmurkowska).

Від польської організації його підписав Войцех Одзімек (Wojciech Odzimek), від української – Володимир Бойко.

Головна мета – об`єднання зусиль для розвитку й зміцнення співробітництва в  підвищенні інвестиційної привабливості територіальних громад Польщі та України.

Документом передбачається координація дій, спрямована на підтримку територіальних громад під час їх реформування, сприяння розвитку територій, інфраструктури громад, міжрегіонального співробітництва, обмін інформацією щодо досвіду успішного виконання органами місцевого самоврядування своїх повноважень, надання інформаційної та консультативної підтримки органам місцевого самоврядування України, поширення використання механізмів державно-приватного партнерства, координацію роботи з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями щодо регіонального розвитку, організацію різноманітних заходів у контексті децентралізації та розвитку територіальних громад.

Меморандум – продовження взаємодії, започаткованої у січні 2016 р. Підкарпатським осередком територіального управління Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL POST) й Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. То була ініціатива української сторони, підтримана директором осередку в Жешуві Анною Ягелло.

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини