Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 21:09:48

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини врятували 1 людину та 54 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій і надання допомоги громадянам

03.12.2018   15:35Агенцiя

Упродовж минулого тижня рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області 54 рази залучалися до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам, 1 особу врятовано.

Вогнеборцями ліквідовано 44 пожежі, з яких 36 виникло у житловому секторі громадян, 3 на об'єктах різних форм власності, 1 на транспорті та 4 інші.
Внаслідок дії небезпечних факторів вогню загинуло 9 осіб.

Крім того, рятувальники області 4 рази залучалися для надання допомоги під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також 6 разів - для проведення невідкладних робіт, надання допомоги населенню тощо.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини