Рятувальники застерігають любителів зимової риболовлі щодо обережного поводження на льоду
З початком холодів можна побачити на ледь застиглих водоймах любителів зимової риболовлі. Однак, якщо не дотримуватися елементарних правил безпеки, улюблене заняття може перетворитися на трагедію.
З метою недопущення загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період рятувальники Чернігівщини проводять профілактично-роз'яснювальні рейди та звертають увагу любителів зимової риболовлі дотримуватись правил перебування на льоду.
Надзвичайники застерігають, щоб зберегти своє здоров’я і життя, слід пам’ятати наступне:
- перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см;
- лунки для риболовлі варто робити на безпечній відстані одна від одної;
- обов’язково необхідно мати при собі міцну мотузку завдовжки 15-20 метрів з петлею на одному кінці та півкілограмовим вантажем на іншому, два цвяхи або ніж, які допоможуть вибратися на лід, якщо раптом провалилися;
- не виходьте на лід поодинці і у нічний час. Вирушаючи рибалити, попереджайте рідних про місце знаходження;
- перші кроки треба робити не відриваючи ноги від льоду, при переході по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 метрів та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду;
- забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці.
Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, рятувальники попереджають завзятих рибалок, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.