Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 21:43:12

Заарештовано грошові кошти на банківських рахунках та ліміт суми ПДВ в розмірі 2 млн. грн., незаконно отримані низкою компаній Чернігівської та Київської областей

29.11.2018   08:02Агенцiя

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області накладено арешт на грошові кошти, розміщені на банківських рахунках, та ліміт суми ПДВ в розмірі 2 млн. грн., які були отримані низкою компаній внаслідок провадження незаконної діяльності.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 205 та ст. 212 КК України було ліквідовано схему мінімізації сплати податків до бюджету, яка діяла на території Чернігівської та Київської областей протягом 2017 – 2018 рр.

У вказаній схему використовувалась низка фіктивних компаній, через які надавалась податкова вигода підприємствам реального сектору економіки.

За результатами проведених заходів було вилучено печатки ФСГ та накладено арешт на грошові кошти на банківських рахунках та ліміт суми ПДВ в СЕА ПДВ на загальну суму близько 2 млн. грн., чим упереджено їх подальше незаконне використання.


Прес-служба Державної фіскальної служби України

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.