Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 серпня, 15:41:35

Про міський бюджет звітували на UA: ЧЕРНІГІВ

28.11.2018   11:00

В рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Чернігівщини телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ звітувала начальниця фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко.

Олена Лисенко

Олена Лисенко

Під час свого звіту чиновниця зауважила на досягненнях Чернігова щодо впровадження громадського бюджету:
“Чернігів і Черкаси – це перші міста в Україні, які започаткували бюджет участі. Цього року загалом на громадський бюджет було виділено 9,6 мільйонів, 19 проектів було заплановано до реалізації. На наступний рік вже проведено голосування і визначені переможці, за цим напрямком буде використано 14,4 мільйона гривень. Контролюють використання коштів як автори проектів, так і самі головні розпорядники, і вони несуть відповідальність за цільове і якісне використання цих коштів”.

Також під час розмови було згадано про державні субвенції:
“У цьому році Чернігів уперше отримав субвенцію на будівництво доріг – майже 23,4 мільйони гривень, які були використані на проведення капітального ремонту в’їзду до міста”, – прокоментувала Олена Лисенко.

Решта питань, озвучених у прямому ефірі програми, стосувалися черговості об’єктів для будівництва, реконструкції та капітального ремонту, бюджету участі, контролю за цільовим використанням коштів громадського бюджету, будівництва дитячого садочку у мікрорайоні Масани, тощо.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини 14:58

Сьогодні вночі поліція затримала 30-річного чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві 8-річного сина, з яким він разом відпочивав у лісосмузі під Черніговом.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:45

Упродовж минулого тижня з 27 липня по 3 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 189 чоловік особового складу та 56 одиниць спеціальної техніки.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн. 14:41

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-червень 2020 року становила 8770 грн з темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 11,6%. Для порівняння, в Україні відповідно – 10928 грн.

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19 14:26

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 3 серпня в області виявлено 17 нових випадків COVID-19.

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду 11:43

3 серпня відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.