Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 23:23:11

Про вибір професії говорять з батьками

28.11.2018   09:27Агенцiя

Для учнівської молоді вибір професії – це важливий крок у доросле життя,коли не можна покладатися на випадковість. Завдання батьків - не нав'язувати підлітку вже готове рішення, а допомогти йому визначитися самому.

Саме на цьому наголошують фахівці служби зайнятості на профінформаційних семінарах для батьків, які проводяться у загальноосвітніх навчальних закладах. Загалом у поточному році в області відбулося 48 таких заходів, до участі в яких залучено 877 осіб.Батьки отримали інформацію, яка допоможе їх дітям зробити правильний вибір професії, в якій  вони зможуть успішно себе реалізувати.

Віднедавна на таких семінарах фахівці служби зайнятості презентують батькам старшокласників веб-базовану платформу для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа»(http://myprofession.com.ua/).

За словами начальника відділу з організації профорієнтації Чернігівського обласного центру зайнятості Марини Кривопалої, створена вона з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися нею може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, оцінці власних здібностей та навичок.

Такою можливістю вже скористалось більше двохсот учнів, 60 з яких уже отримали комплексний звіт з рейтингом професій, які відповідають їхнім побажанням та можливостям.
                                                                                  
Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.